Вітраж природа дає можливість відобразити безпосередні почуття, настрій, передати їх особливо тонко, з усіма відтінками і переходами.

Природа приваблює музикантів, художників, поетів своєю чарівністю й неповторністю. Кожна пора року по-своєму неповторна й красива, і цю красу необхідно відчути, побачити.

Одержуючи від сприймання вітражу природи багаті враження, ми самі наповнюємося переживаннями, спогадами, сподіваннями на майбутнє.

Яскраві вітражі з шматочків кольорового скла не втрачають своєї актуальності вже багато століть, і сьогодні він доречний в будь-якому будинку або квартирі.

Вітраж можна вставити замість одного скла у вікні, прикрасити їм міжкімнатні двері - безліч варіантів застосування. Головне визначити, який вітраж підійде саме вам.

Раніше таку розкіш могли собі дозволити лише королі, знатні персони і дуже багаті люди.

Зараз вітраж - це не тільки спосіб декорування віконних прорізів, це прикраса всіх скляних поверхонь.

Вітражна стеля стане відмінною прикрасою будь-якої кімнати. Дзеркала, прикрашені вітражем, виглядають досить цікаво. Вони допомагають розширити простір, зовсім не перевантажуючи його, вносячи в нього частку загадковості.

Сходові огорожі, виконані в техніці вітража, прикрасять будь-який класичний інтер'єр.

З вітражного скла виготовляють плафони для люстр, торшерів, бра, і ці освітлювальні прилади в поєднанні з іншими елементами інтер'єру привносять в нього відчуття свята, а іноді і повністю змінюють сприйняття простору приміщення.

Виготовлення художніх вітражів в техніці Тіффані

Монтаж вітражів. Фацетні вітражі. Ескізи. Двері з вітражами. Вітражні вікна. Шафи з вітражами по індивідуальному дизайн-проекту.