Вітраж в дизайні інтер'єру сучасних приміщень з'явився з релігійного середньовіччя. 

В ті часи вони встановлювалися виключно в церквах.

Пізніше вітражі стали використовуватися в палацах.

Лише у новій історії вітражі в дизайні інтер'єру стали частиною інтер'єрів звичайних житлових приміщень і різноманітили свою дизайнерську тематику.

За допомогою вітражів можна прикрасити будь-які житлові місця: кабінети, кабінети, кімнати, вітальні. А використання спільної художньої ідеї в різних елементах інтер'єру, тобто створення загальної композиції, надає приміщенню особливого шарму та вишуканості. 

Людині мало мати просто дах над головою. Вона мріє зробити свій дім не схожим на інші, створити максимум зручностей і комфорту.

збирання вітражів тіффаніВ сучасному інтер’єрі вітражне скло можна використовувати в різних варіантах і поєднаннях, у надзвичайно оригінальні і навіть несподівані способи.

Створити унікальну атмосферу в приміщенні можуть вітражі вікна. Полотки, виконані в вітражної техніки, виглядають дивно і привертають до себе погляди. Також вітражами можна прикрашати двері - як вхідні, так і міжкімнатні.

Вхідні двері з фрагментами вітража виглядає привабливо і становить враження про людину або організацію, де цінують стиль і гарний смак.

Міжкімнатні двері відмінно впишуться в інтер'єр в класичному стилі, в сучасному стилі і навіть у стилі арт-деко.

Крім того, вітраж може бути окремим елементом, наприклад, картиною в вітражної техніки.

Не менш ефектно використання вітража в різних елементах меблів - на кухні, дверцятах шаф-купе або вбудованих шаф.

Зворотній дзвінок

Консультація майстра
Ваше Ім'я *

Ви не заповнили поле!
Телефон *

Тількі цифри!