Спочатку вітраж застосовувався для прикраси православних храмів і церков.

 

Через час, люди стали намагатися втілити щось подібне в своєму житлі і поступово він перекочував в будинку простих жителів. Так на них стали з’являтися не тільки мотиви релігії, а й відображення світського життя.

В даний час для виготовлення вітражів застосовують самі різні технології, проте найбільшого поширення набули тіффані, фьюзинг, контурна і плівкова техніки.

Для деяких проектів зручніше використовувати техніку ручного розпису по склу або технологію піскоструминної обробки скла. 

вітражне вікно виготовленняВітражне скло і композиції чудово вписуються в інтер'єри, виконані в будь-якому стилі.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш будинок мав свій неповторний стиль, викликав здивування і захоплення, прикрасьте його вікнами з вітражами.

Такий варіант колірного рішення зробить обстановку теплою і світлою. Вітраж заповнює приміщення світлом під різними кутами заломлення всіх кольорів веселки. Гра пофарбованого кольоровими скельцями світла створить химерний візерунок на стінах і на підлозі, перетворюючи звичайні кімнати в дивні, казкові приміщення.

Завдяки сучасним технологіям виготовляються в наш час вітражі цілком непроникні для вологи і пилу. Їх можна застосовувати в склопакетах, призначених для будь-яких приміщень. З точки зору безпеки, вітражі за своїми характеристиками не поступаються самому якісному склу. Розбившись, такі скла не розколються на частини, а збережуть форму.

Виготовлення художніх вітражів в техніці Тіффані

Монтаж вітражів. Фацетні вітражі. Ескізи. Двері з вітражами. Вітражні вікна. Шафи з вітражами по індивідуальному дизайн-проекту.