Витраж в інтер'єріВітраж як універсальний предмет декору легко і вишукано ввійде в інтер'єр практично будь-якого стилю, від урочистого класичного до лаконічного мінімалізму.

За своєю суттю, вітраж - це мозаїка: шматочки кольорового скла різноманітних форм і фактур, сполучені різними способами, створюють виразні композиції.

Сонячне світло, що проходить через вітраж, створює дивовижний ефект, неповторну гру світла, якої не втомлюєшся милуватися.

Світлопрозорі вітражі надають інтер’єру емоційність і загадковість, роблять його тепліше й глибше, наповнюючи відблисками світла.

Здатність скла перетворювати і одухотворяти простір звернула на себе увагу ще середньовічних архітекторів.

Прекрасні вітражі готичних соборів вражали уяву багатьох поколінь. Кольорове скло "горіло" в променях сонячного світла, возносячи розум від земної тяжкості до небес.

Академічна парадність робила вітраж приналежністю будівель дуже обраного круга - імператорських резиденцій, храмів, державних установ.

Тільки до кінця 19 століття витончене мистецтво вітража покинуло своє замкнуте коло. Мінявся замовник, мінявся і вітраж, стаючи усе більш демократичним.

Старі майстри-вітражисти чудово розумілися на цьому виді декоративного мистецтва і віртуозно володіли технікою. Їхні повчання ясні і близькі за духом сучасним художникам.

Навіть сучасний інтер'єр, спрямований в першу чергу на задоволення функціональних потреб приміщення, змінюється з появою вітража, набуває затишок і індивідуальність.

Вітраж використовується людством дуже давно і ніхто не збирається від нього відмовлятися, адже вітраж - це поезія скла і кольору, показник естетичного смаку його власника, і, нарешті, елемент престижу інтер'єру.

Зворотній дзвінок

Консультація майстра
Ваше Ім'я *

Ви не заповнили поле!
Телефон *

Тількі цифри!