Вітражне вікно

В даний час виготовлення вітражів - одне з популярних напрямів інтер'єрного дизайну.
За час свого існування техніка виготовлення вітражів зазнала декілька технологічних революцій, які відносяться як до методів обробки скла та нанесення малюнка на скляну основу, так і техніці кріплення фрагментів вітража між собою. 

Навіть самий невеликий і скромний вітраж здатний перетворити будь-який інтер'єр в ексклюзивний і неймовірно прекрасний шедевр.

Особливе значення при цьому набуває техніка виготовлення вітража, яка і надає вітражного виробу неповторну «родзинку».

Неперевершеним лідером, вражаючим своїми невичерпними можливостями і властивостями є вітражі серії Тіффані. 

виготовлення вікон тіффаніНаприкінці 19 століття американський дизайнер  Луїс Тіффані  створив нову технологію вітражу, що була названна на його честь. Він як власник склозаводу міг дозволити собі експериментувати з технологією виготовлення скла. Так Тіффані створив нові різновиди матеріалу з широкою кольоровою палітрою. Матеріал  не потребував додаткової обробки поверхні, а після нарізання за лекалами з нього одразу можна було формувати вітраж.

Вітражна техніка сягає своїм корінням ще у часи раннього середньовіччя. У той час вітражі виготовлялися в основному з різних біблійних сюжетів і розміщувалися в основному в готичних соборах у країнах Західної Європи.

Практично будь-яка форма вікна підійде для декорування. В основному використовуються кругла, прямокутна, трикутна, арочна або трапецієвидна форми вітражних вікон. Використання такого виду декору не заважає вільному відкривання і закривання вікна, але при цьому для вікон рекомендується вибирати досить легкі типи вітражів або робити вікно повністю глухим.

 

Зворотній дзвінок

Консультація майстра
Ваше Ім'я *

Ви не заповнили поле!
Телефон *

Тількі цифри!