Вітраж коник

Включення вітража в інтер'єр квартир і приватних будинків може здійснюватися самим несподіваним чином.

Вітраж в будинку - це не лише кольорові стекла у вікнах або дверях. Стелі, перегородки, ширми, меблі, світильники, декоративні елементи чудово звучать у вітражному аранжуванні.

Виявивши помірність, можна ефектно поєднувати світлопрозорі вітражі з натуральним лакованим деревом, звичайним склом, бронзою й навіть сталлю. 

Основний принцип, якого треба дотримуватися при облаштуванні кімнати для дитини: потрібно все зробити так, щоб дитина хотіла тут проводити час.

Дуже добре виглядатимуть в дитячій кімнаті вітражі, адже діти люблять все яскраве і незвичайне.

Завдяки кольоровим стеклам кімната заповнюється кольоровими струменями м'якого світла. Сюди можна підібрати більш приглушені тони.

Психологи радять вибирати для вітражів в інтер'єрі дитячих кімнат жовтий, зелений, рожевий і яскраво-червоний.

Гарний вигляд мають вітражі геометричних форм і квіткових узорів. Крім цього, за допомогою вітражного скла, в дитячій кімнаті можна спорудити додаткове фальшиве вікно. Воно буде просто знаходитися на стіні, і підсвічуватися черговим освітленням.

Підбираючи форму віражу, його конструкцію і характер, пам'ятайте: те, що на ньому зображено, впливає на дитину не менш сильно, ніж колір зображення. Крім того, слід враховувати форму і висоту приміщення.

При проектуванні і створенні вітража в інтер'єрі дуже важливо залучати кваліфікованих фахівців. Найдешевшими і доступними серед вітражів є плівкові вітражі, найдорожчими і довговічними - вітражі, виконані в техніці Тіффані. І який би варіант Ви не обрали, вітраж ефектно доповнить ваш інтер'єр.

Зворотній дзвінок

Консультація майстра
Ваше Ім'я *

Ви не заповнили поле!
Телефон *

Тількі цифри!