Вітраж метелик, здатний підкреслити індивідуальність і доповнити собою інтер'єр будь-якого приміщення. Не одне століття вітраж є одним з найпопулярніших елементів декору приміщень.

Вітраж - це декоративна техніка з дуже цікавим минулим. Безсумнівно, вітраж є одним з найбільш яскравих прикладів цього північноєвропейського образотворчого мистецтва.

Раніше таку розкіш могли собі дозволити лише королі, знатні персони і дуже багаті люди.

Технологія виготовлення кольорового скла була досить складною, і по тому, які вітражі прикрашають будинок людини, можна було визначити його положення в суспільстві, матеріальний стан, рівень достатку.

Сьогодні за допомогою вітража оформляються безліч будівель різного призначення. Вітраж присутній в житлових і офісних будівлях, готелях, ресторанах, деяких старовинних вокзалах та інших архітектурних об'єктах.

Всі мистецтвознавці, які вивчають історію вітражів, згодні, що техніка їх виконання протягом 1000 років майже не змінилася.

До сьогоднішнього дня основними елементами вітража є: скло, свинець і майстерність різання, уміння складати і об'єднувати окремі деталі в єдине ціле. Серед безлічі різних способів дизайну приміщень вітражі вирізняються особливою яскравістю і нестандартним виглядом.

Вітраж розкривається і починає «дихати» завдяки світлу, як штучного, так і, неодмінно, природного. Залежно від часу доби освітлення вітража, а значить, і його колір і вигляд змінюються.

На сьогоднішній день існує декілька видів вітражів. Класифікуються вони не за способом виробництва, а за функціональним призначенням або особливостям зовнішнього вигляду. При цьому різні види вітражів можуть виконуватися в однаковій техніці.

Виготовлення художніх вітражів в техніці Тіффані

Монтаж вітражів. Фацетні вітражі. Ескізи. Двері з вітражами. Вітражні вікна. Шафи з вітражами по індивідуальному дизайн-проекту.