Вітраж квіти наповнить Ваш будинок казковою красою і ароматом свіжості справжніх дарів природи, які несуть людям радість і гарний настрій.

 

За допомогою вітражних виробів, виготовлених в нашій студії, Ваш будинок перетворитися, і стане улюбленим місцем відпочинку усіх членів Вашої сім'ї.

Ніяке інше творіння природи не може порівнятися по красі і трепетності з найбільшим даром богині Флоры.

Сьогодні неможливо собі представити будь-яку значущу подію в житті людей - сумне або радісне - без прекрасних кольорів. Квіти увічнюють в картинах, про них складають вірші і співають пісні, вони супроводжують нас скрізь: на шпалерах, на посуді, і, звичайно ж, у вітражах.

Вітраж квіти наповнить Ваш будинок не лише чарівністю витончених ліній, але і особливою атмосферою причетності до дива. До дива, яке створюють не боги, а звичайнісінькі люди, наділені талантом і майстерністю.

Створюючи цей вітраж для нашого замовника, ми отримали істинне задоволення, оскільки збираючи різноколірні стекла, завдяки яким на світ з'явилися прекрасні вітражні квіти, нам вдалося відчути себе помічниками Флоры.

Завдяки нашій роботі вітражі кольорів не лише гідно виконують функцію міжкімнатного скління, але і створюють святковий настрій. А промені світла, що потрапляють на вітраж, примушують квіти "ожити", і наповнити приміщення різноколірними бризками кольорових відблисків вітражного скла.

 

Виготовлення художніх вітражів в техніці Тіффані

Монтаж вітражів. Фацетні вітражі. Ескізи. Двері з вітражами. Вітражні вікна. Шафи з вітражами по індивідуальному дизайн-проекту.