Здатність скла перетворювати і одухотворяти простір звернула на себе увагу ще середньовічних архітекторів. Світлопрозорі вітражі надають інтер’єру емоційність і загадковість, роблять його тепліше й глибше, наповнюючи відблисками світла.

Виготовлення вітражівВітраж - плід декоративного мистецтва з орнаментальним або образотворчим характером. Це ефектне творіння людських рук, розраховане на наскрізне освітлення.

Детальніше: Виготовлення вітражів  

Витраж в інтер'єріВітраж як універсальний предмет декору легко і вишукано ввійде в інтер'єр практично будь-якого стилю, від урочистого класичного до лаконічного мінімалізму.

Детальніше: Вітражі - чаклунство в інтер'єрі  

Вітраж в дизайні інтер'єру сучасних приміщень з'явився з релігійного середньовіччя. 

В ті часи вони встановлювалися виключно в церквах.

Детальніше: Вітражі в дизайні інтер'єру  

Раніше вітражі можна було побачити в церквах, храмах і соборах. Дух захоплювало від гри світла : сонячні промені заломлювалися в скляних різноколірних скельцях, в приміщенні створювалася казка.

Детальніше: Де застосовують вітражі  

Технології вітражуВітраж як продукт мистецтва, науки і ремесла – доволі непростий об’єкт. Щоб виготовити продукт, гідний похвали та захоплення, потрібно докласти зусиль і попрацювати, головне – знати як і за якими технологіями.

Детальніше: Технологія виготовлення вітражів  

Зворотній дзвінок

Консультація майстра
Ваше Ім'я *

Ви не заповнили поле!
Телефон *

Тількі цифри!