Раніше вітражі можна було побачити в церквах, храмах і соборах. Дух захоплювало від гри світла : сонячні промені заломлювалися в скляних різноколірних скельцях, в приміщенні створювалася казка.

Тепер можна зустріти вітражі не лише в богоугодних закладах, але і в звичайних квартирах і будинках. Одним з видів прикрас, що стали популярними в останні декілька років, стали вітражі в інтер'єрі.

В останні роки вітраж став незвичайно популярною частиною інтер'єру. Він здатний перетворити приміщення та змінити знайому обстановку. Неповторність вітражів пояснюється тим, що всі вироби виготовляються вручну.

вітражне вікноВітражі можна використовувати на вхідних дверях. Вітражі вставляють в міжкімнатні двері. Бажано, щоб малюнок на усіх дверях повторювався. Тоді квартира або будинок буде витримана в одному стилі. Проте можна вибрати різні малюнки, орнаменти для вітража, але в яких би простежувалася нотка інтер'єру усього будинку.

Вітражі в інтер'єрі можуть бути присутніми на вікнах, наприклад, у ванній кімнаті або туалеті, у верхній частині вікна на кухні, в спальні або дитячою. У ванній кімнаті вітражі до того ж практичні, оскільки пропускаючи світло, вони закривають саму кімнату від сторонніх очей.

Нерідко вітражі використовують на фасадах шаф-купе і в дверцях меблевих гарнітурів. Це добре виглядає в інтер'єрах в стилі бохо, колоніальному, східному, єгипетському стилях. Вітражі надають меблям антикварного шику.

Однак, яким би не було ваше рішення, при продуманому підході вітраж стане не тільки чудовою прикрасою інтер'єру, але і тією річчю, яка ніколи не вийде з моди і не втратить у ціні.

Зворотній дзвінок

Консультація майстра
Ваше Ім'я *

Ви не заповнили поле!
Телефон *

Тількі цифри!