В сучасному інтер’єрі вітражне скло можна використовувати в різних варіантах і поєднаннях, у надзвичайно оригінальні і навіть несподівані способи.

Вітражі являють собою вишукане і витончену прикрасу приміщення, яка створюється з використанням кольорового скла.

 Універсальність вітражів обумовлена також і тим, що, залежно від вибору малюнка і палітри скла, що використовується в роботі, вони можуть стати як яскравими, оригінальними акцентами, що притягують погляд, так і непомітними. 

У цілому вітраж в інтер'єрі виглядає дуже ефектно, звертає на себе увагу і може стати саме тією родзинкою, яка була необхідна.

Сьогодні цей вид дизайнерського мистецтва переживає справжнє відродження, знайшовши нове звучання як у перевірених часом класичних, так і в удосконалених нових технологіях та матеріалах.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш будинок мав свій неповторний стиль, викликав здивування і захоплення, прикрасьте його вікнами з вітражами.

Вітражі не просто виконують функцію звичайних вікон, захищаючи від зовнішнього середовища, але і додаються в атмосферу приміщення умиротворення і радість. За допомогою вітража ваш дім буде наповнений яскравими фарбами і затишком.вітражні вікна

Склопакети з вітражами знаходять своє застосування і в склінні балконів, лоджій, а також зимових садів.

Майже все в даній справі вирішить фантазія і уява, також творчий підхід до процесу скління. А дизайнер, що спеціалізується на вітражному склі, зуміє підібрати найкращий варіант для власного клієнта.