Вітражний розпис

При створенні оригінального дизайну в квартирі, будинку або офісі дизайнери використовують всілякі прийоми і цікаві рішення. Одним з таких рішень є вітражний розпис.

Гра світла і тіні на склі, плавні вигини тонкого малюнка – споконвіку вітражний розпис приковує погляд, зачаровує, створює в приміщенні особливу атмосферу. 

Сучасні технології розпису вітражними фарбами задіють ту ж скляну основу, що і безліч століть тому. Але сьогодні після нанесення малюнка на скло воно спеціальним чином обпалюється.

Випал дозволив значно підвищити міцність скла, при цьому ідеально зберігаючи нанесене зображення. Результат був разючий – з крихкого вироби, на яке раніше намагалися «не дихати», розписної вітраж став цілком практичною частиною інтер'єру, комфортною в експлуатації і невибагливою у догляді.

Сучасний художній розпис скла здатен творити дизайнерські чудеса в інтер'єрі. Вона зробить оригінальним і освіжить будь-яке приміщення: квартиру, будинок або офіс. Уміло вбудоване підсвічування змусить Ваш вітраж грати всіма фарбами веселки.

Розпис меблів та фасадів зі скла, дверних прорізів, вікон, скляних перегородок, вставок в нішах і окремих декоративних елементів зроблять інтер'єр неповторним і багатим.

Сьогодні займатися розписом вітража може будь-яка людина. Для цього існують спеціальні магазини, де можна придбати професійні фарби для розпису. Своїми руками можна створити різні елементи декору для дому.

Сучасні виробники пропонують для художнього розпису скла три типи фарби: плівкову, вітражну і фарбу під випалення.

Зворотній дзвінок

Консультація майстра
Ваше Ім'я *

Ви не заповнили поле!
Телефон *

Тількі цифри!