Вітражні меблі

Відомо, що скло, як ніякий інший матеріал, здатне сприймати виняткові по яскравості і красі кольору, і завдяки високому світлозаломлення відтворювати ні з чим незрівнянну гру світла різними кольорами веселки.

Це властивість скла протягом безлічі тисячоліть населення Землі використало в одному із стародавніх різновидів декоративного мистецтва — виготовленні вітражів.

Тільки вітраж здатний створювати в інтер'єрі особливе световоздушную середовище, мінливу і непередбачувану гру кольору. Вітраж немислимий без світла, тому здатність скла розсіювати світло, але не поглинати його дозволяє створювати в інтер'єрі за допомогою вітража незвичайні колірні рішення. 

Рік від року дизайнери знаходять нові оригінальні рішення, що роблять настільки необхідний предмет меблів цікавою частиною загального концепту інтер'єру.

Невідомо, кому першому прийшла в голову думка декорувати меблеві фасади вітражами, але це воістину геніальна людина.

Вітражі часто використовують в дизайні шафи купе . Вітражі для шаф-купе придають дизайну шафи та й цілої кімнати, де розміщуються меблі ексклюзивного дизайну і стилю меблів та кімнати. Наприклад завдяки вітражам для шаф купе, а також просто малюнкам на склі можна досягнути набагато кращого дизайну інтер'єру кімнати.

Особливо ефектно, якщо в меблях і прикрасах інтер’єру також є вставки з кольорового скла — засклені полички, вітрини з підсвічуванням, мініатюри у витражных фоторамках, лампи з витражными абажурами-куполами або скляними підвісками.

Зворотній дзвінок

Консультація майстра
Ваше Ім'я *

Ви не заповнили поле!
Телефон *

Тількі цифри!